Forum Opolskie Forum Motoryzacyjne Strona Główna Opolskie Forum Motoryzacyjne
Informacje, opinie o opolskich drogach, serwisach, ośrodkach szkolenia i inne ciekawe sprawy
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   GalerieGalerie   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Pan ŻUREK

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Opolskie Forum Motoryzacyjne Strona Główna -> Nauka Jazdy / Egzaminy
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
kierowca2
Gość






PostWysłany: Pią 12:39, 18 Gru 2009    Temat postu: Pan ŻUREK

To było moje drugie podejście do egzaminu pierwszego nie opisuję bo to była porażka i z mojej strony i egzaminatora, ale za to ten egzamin był super i to nie tylko dlatego że zdałem. Podejście tego egzaminatora spowodowało że od razu się uspokoiłem, pomógł mi przy światłach, wytłumaczył jak przejechać przez to dziwne rondo w word itd. Z uśmiechem i życzliwością przekazywał mi swoje uwagi, miałem kilka błędów które zaznaczył informując mnie o tym i że za chwile musimy powtórzyć ten manewr. Wróciliśmy do word powiedział że muszę jeszcze pojeździć aby nabrać wprawy, myślałem że już oblałem ale dodał że ( ale juz na swoim aucie). Dziękuję i życzę wszystkiego co najlepsze
Powrót do góry
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
kierowiec 3
Gość






PostWysłany: Nie 17:34, 03 Sty 2010    Temat postu:

Ja tez miałam z Panem Żurkiem bardzo miły i sympatyczny nawet nie wiem kiedy minęło pół godziny i kazał wracać do word
Powrót do góry
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Irena
Gość






PostWysłany: Pią 13:38, 03 Wrz 2010    Temat postu: egzamin na kategorie B

Wczoraj zdawałam po raz pierwszy egzamin na kategorię B . Bardzo sie bałam i bylam ogromnie zestresowana . Egzamin był opóźniony więc emocje sięgały zenitu. Kiedy wyczytano moje nazwisko i poszłam na stanowisko 3 czekał na mnie egzaminator Pan Marcin Żurek. Usmiechnięty bardzo symaptyczny Pan który w bardzo zyczliwy sposób wytłumaczył mi wszystko co dotyczyło tego co za chwilę bedzie mnie czekało. Jego podejście w stosunku do mojej osoby juz odjęło mi conajmniej połowę stresu. Mimo,iż nie udało mi się zdać tego egzaminu będę go bardzo dobrze wspominać . Gdyby każdy z egzaminatorów miał takie podejście do zdających jak Pan Marcin myślę , że byłoby znacznie więcej wyników pozytywnych Laughing . Stan stresu w czasie takiego egzaminu jest straszny i dobre słowo , uśmiech czy odrobina życzliwości niewątpliwie pomaga nam uwierzyć we własne siły i możliwości .
Ja miałam takie poczucie w czasie mojego egzaminu. Mój egzaminator naprawdę okazał mi bardzo wiele życzliwości i zrozumienia . To, że nie zdałam było wynikiem mojego zdenerwowania którego nie do końca mimo sprzyjającej atmosfery nie udało mi się poskromić oraz błędu jaki popełniłam. Naprawdę ludzie uwierzcie,że nie wszyscy egzaminatorzy są żli Smile są też naprawdę fantastyczni. ŻYczę każdemu z Was tego egzaminatora. pozdrawiam serdecznie Pana Marcina ......... Smile
Powrót do góry
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
SCA
Gość






PostWysłany: Pon 16:19, 06 Gru 2010    Temat postu:

Pan Marcin Żurek jest najlepszym egzaminatorem w WORD Opole. Jego postawa w stosunku do zdających jest fantastyczna. Życzę każdemu tego egzaminatora:)
Powrót do góry
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Anna
Gość






PostWysłany: Pią 21:20, 18 Lis 2011    Temat postu:

Też dziś miałam z Panem Żurkiem Wink To jest człowiek który ma w sobie wiele życzliwości i który nie wykonuje swojej pracy z przymusu tylko wkłada w to serce. Jeżeli Pan to przeczyta to pozdrawiam serdecznie ;D
Powrót do góry
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
paulka2901
Gość






PostWysłany: Pią 21:33, 01 Lut 2013    Temat postu:

Najlepszy zgadzam się w 200%, obiecałam mu że nie pozwolę powiedzieć na egzaminatorów z Opola złego słowa i tego dotrzymam:) obyście na niego trafili, super przyjemny człowiek, bardzo cierpliwy Razz pozdrawiam i dziękuję Za wynik pozytywny:)
Powrót do góry
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Karolina
Gość






PostWysłany: Śro 12:28, 01 Maj 2013    Temat postu:

To było moje pierwsze podejście. Niesamowity stres.. zresztą każdy z was wie o czym mówie Very Happy Jednak Pan Żurek okazał się bardzo sympatycznym egzaminatorem Smile jest przykładem idealnego egzaminatora, nie krzyczy, nie komentuje złośliwie, próbuje rozluźnić atmosfere Very Happy po prostu IDEALNY! Niestety po jakiś 20minutach na mieście wymusiłam pierwszeństwo.. Wynik był oczywiście negatywny, mogłam obwiniać samą siebie. Wiedziałam, ze była to moja wina. Za drugim podejściem trafiłam na Pana Roskosza! Istna masakra! Teraz mam porównanie tych dwóch egzaminatorów i nikomu, najgorszemu wrogowi nie życzę by trafił na tego szanownego Pana. Oczywiście tu innego wyniku niż negatywny nie mogłam się spodziewać. Żałuję, że za pierwszym razem rozbiłam taki głupi błąd! Sad Teraz czekam na trzeci egzamin.. Jestem dobrej myśli, że los się do mnie uśmiechnie i znów będę miała Pana Marcina Smile Pozdrawiam!
Powrót do góry
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Gość







PostWysłany: Pon 23:01, 10 Gru 2018    Temat postu:

Pan Marcin Żurek jest bardzo sympatycznym egzaminatorem zdawałam na kat T myślałam że nie zdam bylam bardzo zestresowana jednak p. Marcin okazał sie spokojnym egzaminatorem... Każdemu zdającemu życzę aby zdawał u Pana Marcina potrafi rozluźnić atmosferę na egzaminie (nie komentuje niepotrzebnie ani nie krytykuje jazdy) IDEALNY EGZAMINATOR złoty człowiek wykonujący swoją pracę z sercem widać że praca sprawia mu radość
Pozdrawiam Pana serdecznie 😁 😁
Powrót do góry
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Gość
Gość






PostWysłany: Czw 11:17, 20 Sie 2020    Temat postu: Word Opole

Ciesze się ze trafiłam na pana Marcina Żurka,przesympatyczny, wykonuje swoją prace bardzo dobrze jednocześnie nie stresując osoby zdającej.Czytajac inne komentarze ciesze się ze zdawałam z nim!Dziękuję i życzę każdemu takiego świetnego egzaminatora! :)
Powrót do góry
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Ag_wan
Gość






PostWysłany: Czw 23:01, 25 Sty 2024    Temat postu: EgzaminB, Marcin Żurek

🥰 ja dzis zdawalam egzamin. Trafilam na Pana Marcina - caly stres od razu minął.. strasznie sie balam. A on swoim cudownym podejsciem do drugiego człowieka naprawde sprawil, ze uspokoilam sie i uwierzylam, że sie uda.
Egzamin przebiegl spokojnie, prawo jazdy zdane. I cały dzien ze szczescia - usmiech. Tak mi sie cudownie trafilo 🤩😍
Naprawdę rewelacyjny egzaminator. 🤩🫶🏼😍
Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Opolskie Forum Motoryzacyjne Strona Główna -> Nauka Jazdy / Egzaminy Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Możesz pisać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

fora.pl - załóż własne forum dyskusyjne za darmo
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Regulamin